BookGame – System do rezerwacji dla Kręgielni i Klubów Bilardowych

Jako osoba prowadzącą klub bilardowy lub kręgielnię z pewnością wiesz, jak ważna dla promocji tego obiektu jest obecność w internecie. Aby nadążyć za rosnącymi potrzebami klientów, nie wystarczy jednak profil w mediach społecznościowych czy też prosta strona internetowa. Właśnie z myślą o takich właścicielach i managerach jak Ty powstał nowoczesny serwis Bookgame.pl

Serwis Bookgame.pl dedykowany jest zarządzaniu taki lokalami, jak kluby bilardowe, kręgielnie oraz wszelkiego rodzaju kluby sportowe. Jego główną funkcjonalnością jest obsługa systemu rezerwacji internetowych, ale oprócz tego niesie on ze sobą dodatkowe korzyści dla osób zarządzających wyżej wymienionymi lokalami. Krótko mówiąc, można określić system Bookgame.pl jako najbardziej intuicyjny, a zarazem nowoczesny sposób na zoptymalizowanie działania klubu lub kręgielni na wielu płaszczyznach.

Zyskaj więcej dzięki rezerwacjom online przez stronę internetową

Jak pokazuje doświadczenie, udostępnienie klientom nowego sposobu rezerwacji zawsze przekłada się na zwiększenie zysków. Dokładnie na tej samej zasadzie działa system do rezerwacji, jaki otrzyma Twój klub czy też kręgielnia. Co szczególnie istotne, system ten umożliwia klientom dokonywanie w pełni bezpiecznych płatności przez internet.

Jeśli chciałbyś, aby można było zarezerwować grę w Twoim lokalu przez formularz online, ale nie posiadasz witryny internetowej, również możesz podjąć współpracę z Bookgame.pl. W jej ramach otrzymasz stworzoną specjalnie dla Twojego klubu stronę internetową. Dzięki temu obiekt, którym zarządzasz stanie się dużo bardziej rozpoznawalny.

Wygodna analiza ruchu dostępna także zdalnie

Regularne korzystanie z serwisu Bookgame.pl pozwala w niezwykle przejrzysty sposób analizować to, w jaki sposób w Twoim klubie bądź kręgielni rozkładają się takie czynniki jak ruch czy też obrót. Pomocne są w tym generowane przez system raporty, a także kalendarz obejmujący wszystkie rezerwacje.

Co szczególnie istotne, wszystkie te narzędzia dostępne są także zdalnie! A zatem manager czy też właściciel nie musi być cały dzień w lokalu, aby móc trzymać rękę na pulsie i mieć kontrolę nad aktualnym obłożeniem.

Postaw na w 100% wiarygodny system rezerwacji dla Kręgielni i Klubów Bilardowych

Decydując się na współpracę z serwisem Bookgame.pl, nie musisz martwić się o fikcyjne rezerwacje bez pokrycia. Wręcz przeciwnie, możesz znacząco poprawić wskaźnik rezerwacji, które prowadzą do faktycznego pojawienia się klientów w Twoim klubie bądź kręgielni.

Tak wysoka efektywność serwisu Bookgame.pl wynika z tego, że każdy użytkownik, dokonujący rezerwacji stołu bilardowego bądź toru do kręgli jest zweryfikowany przez system. Co więcej, jako osoba zarządzającą klubem możesz zadecydować, że będą w nim akceptowane tylko rezerwacje online opłacone z góry online. Również Twoi klienci mogą czuć się pewniej, ponieważ każdorazowo otrzymują maila oraz smsa z potwierdzeniem rezerwacji.

Zaoszczędź cenny czas dzięki optymalizacji pracy

Niezwykle ważnym elementem serwisu Bookgame.pl jest kalendarz online, w którym zarówno managerowie lokalu, jak i jego obsługa mogą podglądać rezerwacje dokonane przez internet. Pozwala to dopasować obstawę w poszczególnych dniach tygodniach o określonych porach do przewidywanego ruchu.

To, że ilość pracowników będzie zawsze dopasowana do prognozowanej ilości klientów, to nie jedyny czynniki przekładający się na optymalizację pracy w klubie. Znaczącą oszczędność czasu powoduje również fakt, iż spora część rezerwacji dokonywana jest automatycznie online, bez potrzeby ingerencji obsługi.

Popraw marketing Twojego lokalu

Aby Twoi klienci byli na bieżąco z aktualnymi promocjami, konieczne jest prężne prowadzenie działań marketingowych. W tym obszarze również bardzo pomocne jest korzystanie z serwisu Bookgame.pl.

Pozwala on bowiem wysyłać użytkownikom odwiedzającym Twój obiekt smsy czy też maile, w których poinformujesz ich o ofertach rabatowych czy też innych sezonowych atrakcjach. Takie działanie pozwala nie tylko zwiększyć zyski, ale również zbudować pozytywną relację z klientem.

Dowiedz się więcej o Twoich klientach

Wiesza odnośnie profilu klientów odwiedzających dany lokal jest bardzo cenna dla każdego managera bądź właściciela. I to właśnie ona stanowi kolejną niesamowitą korzyść, jaką daje korzystanie z serwisu Bookgame.pl.

Dzięki temu unikatowemu narzędziu dowiesz się w łatwy sposób, ile razy dany użytkownik odwiedził Twój klub oraz ile zostawił w nim pieniędzy. Pozwoli to w konsekwencji spersonalizować kierowane do klientów oferty promocyjne. Szczególnie ceniona przez właścicieli i managerów lokali jest możliwość identyfikacji osób nierzetelnych, które mimo dokonania rezerwacji nie pojawiły się w klubie.

BookGame – System do rezerwacji dla Kręgielni i Klubów Bilardowych
Ocena: 3.8 z: 16
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 13 =