Bookbil – system rezerwacji gry w Bilard

Poznaj najważniejsze korzyści, jakie Bookbil.pl zapewnia graczom i klubom bilardowym

bookbil.pl

Bilard to niesamowicie pasjonująca gra, która ma swoich fanów w każdej grupie wiekowej. Nie jest zatem zaskakujące, że jak grzyby po deszczu w naszym kraju wyrastają nowe kluby bilardowe. Lokale oferują coraz lepsze warunki do gry, przez co często w godzinach wieczornych czy też w weekendy brakuje wolnych stołów.
Specjalnie z myślą o tym, aby każdy entuzjasta bilardu mógł bez problemu znaleźć dla siebie i swoich przyjaciół dostępny stół bilardowy w dogodnym terminie, stworzony został innowacyjny serwis Bookbil.pl. Jest to pierwszy w Polsce system do rezerwacji gry w bilard, który przynosi liczne korzyści
zarówno graczom, jak i właścicielom klubów bilardowych.

Rezerwacja bez dzwonienia czy też wychodzenia z domu

Tym, co z pewnością docenią zabiegani na co dzień gracze w bilard, jest fakt, iż rezerwacji można dokonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy w tym celu posiadać komputer lub smartfon z dostępem do internetu. W efekcie nie ma potrzeby telefonować do kilku czy też nawet kilkunastu klubów, co dla wielu osób stanowi ogromną oszczędność cennego czasu. Rezerwując stół do gry w bilard przez serwis Bookbil.pl nie ryzykujesz również, że przyjedziesz do klubu, a na miejscu okaże się, że brakuje wolnych stołów. W rezultacie zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Płatności i potwierdzenia także online

Na co dzień nie korzystasz już z gotówki? Zatem z pewnością docenisz możliwość dokonania płatności za rezerwację stołu online. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o uregulowaniu należności przy wychodzeniu z klubu. Jeśli jednak preferujesz płatności tradycyjne, możesz wybrać opcję zapłaty na miejscu za pośrednictwem właśnie gotówki. Również potwierdzenie Twojej rezerwacji otrzymasz od Bookbil.pl poprzez SMS lub mailowo. W efekcie łatwiej Ci będzie na przykład wprowadzić wyjście na
bilard do Twojego wirtualnego kalendarza.

Dostęp do wirtualnej bazy opinii o Klubach

Z racji tego, że stale pojawiają się nowe kluby, możesz mieć ochotę wybrać się do nowo otwartego, jeszcze nieznanego miejsca. Jednak wyprawa całkowicie „w ciemno” może skutkować tym, że wizyta będzie niezbyt udana. Tymczasem szukając nowych klubów przez serwis Bookbil.pl masz dostęp do w 100% wiarygodnych opinii osób, które odwiedziły dany lokal.
Możesz zatem wybrać klub, który posiada najlepsze opinie, dzięki czemu będziesz pewny o jakości danego miejsca.

Zarządzaj rezerwacjami wygodnie

System rezerwacyjny Bookbil.pl to także ogromny komfort zarządzania klubem dla właścicieli czy też managerów. Przede wszystkim w czasie rzeczywistym będziesz jako osoba zarządzająca klubem mieć
podgląd do aktualnych rezerwacji. Z kolei generowane przez system raporty pozwolą Ci wychwycić okresy, kiedy jest najwięcej chętnych do gry w bilard, a kiedy w klubie jest luźniej. Dzięki temu będziesz mógł w najbardziej optymalny sposób zapewnić personel do obsługi lokalu w konkretnych dniach i godzinach.

Lepiej poznasz swoich klientów

Korzystanie z innowacyjnego systemu do rezerwacji stołów bilardowych Bookbil.pl pozwala łatwo wyłowić spośród osób odwiedzających Twój klub stałych klientów. To właśnie tę grupę możesz premiować za pomocą kodów rabatowych czy też SMS-owych informacji o aktualnych promocjach.
Równie łatwo dzięki narzędziu, jakim jest Bookbil.pl, wychwycisz klientów nierzetelnych, którzy pomimo dokonania rezerwacji nie docierają do Twojego klubu. Oprócz tego oczywiście korzystając z tego systemu rezerwacyjnego, poszerzysz swoją klientelę.

Bookbil – system rezerwacji gry w Bilard
Ocena: 4.9 z: 8
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 12 = 18